📦 משלוח חינם לנק׳ איסוף בכל הזמנה מעל ל- 249₪!

שאלות ותשובות

בכל שאלה נוספת, אתם מוזמנים לפנות לחנות המפעל של נעלי קטלינה ונשמח לעמוד לשירותכם. 

או בלחיצה על כפתור ה- Whatsapp

אפשר בהחלט, דרך חנות המפעל שלנו. תוכלו להזמין את כל הדגמים דרך האתר בנוחות מירבית. 

אנחנו זמינים בימים א’-ה’ בין השעות 10:00 עד 19:30, בימי ו’ מ- 10:00 עד  15:00 בטלפון

03-6291843 . לאחר שעות אלו, ניתן לשלוח אלינו מייל בכתובת [email protected]

ולבקש שניצור עמכם קשר טלפוני בנושא.

במידה והזמנתכם התקבלה, תופיע לאחר ביצוע הרכישה הודעה “הזמנתך התקבלה בהצלחה”.

בנוסף, ישלח אליכם מייל המאשר את ההזמנה לכתובת המייל אותה הזנתם במהלך הרכישה.

במידה ומשהו לא ברור לכם, או שיש לך שאלות נוספות – אתן מוזמנות לפנות אלינו 🙂

חבל לנו שבחרתם לבטל את הזמנתכם ונשמח לשמוע איך נוכל לעזור לכם, אם בכל זאת החלטתם לבטל את ההזמנה, יש ליצור איתנו קשר. 

אנחנו זמינים בימים א’-ה’ בין השעות 10:00 עד 19:30, בימי ו’ מ- 10:00 עד 15:00 בטלפון

03-6291843 . לאחר שעות אלו, ניתן לשלוח אלינו מייל בכתובת [email protected]

על מנת לשנות או לבטל את שיטת המשלוח, יש צורך ליצור איתנו קשר 🙂

החבילה תצא אליכם בהתאם לשיטת המשלוח אותה בחרתם במהלך ביצוע ההזמנה, במידה ויש לכם שינויים או בקשות, צרו איתנו קשר. 

 • אספקה באמצעות שליח עד הבית: עד 7 ימי עסקים לאחר יום ביצוע ההזמנה. (בתנאי שלא בוצעה הזמנה מיוחדת/שהמידה והצבע נמצאים במלאי, אנו מודיעים טלפונית ללקוח/ה אחרי ביצוע ההזמנה).
 • אספקה באמצעות נקודת איסוף: עד 7 ימי עסקים באמצעות 900 מרכזי שירות הפרושים בכל רחבי הארץ. מרכזי השירות ממוקמים בתוך נקודות מכירה קמעונאיות, חנויות פרטיות וסניפים של רשתות. תיאום המסירה בחברת צ’יטה מתבצע ע”י שליחת SMS ללקוח/ה.
 • איסוף עצמי: לפי זמני פתיחת חנות המפעל שבת”א ברח’ המלך ג’ורג’ 43 ,6291843-03 10:00-15:30 חג וערבי’ ו 10:00-19:30 ה-א: הפעילות שעות יום

  אספקת הסחורה – היום בו נמסרה הסחורה ליעד המבוקש אותו ציין המזמין.
  כתובת למשלוח דואר – הכתובת אשר נרשמה ע”י המזמין בטופס ההזמנה ככתובת למשלוח הזמנות.
  יום ביצוע ההזמנה – היום בו אושרה העסקה ע”י חברת האשראי שהזין המזמין בטופס ההזמנה.
  ימי עסקים – אינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג, חגים לרבות חול המועד.

  עלות שליח נוספת להחלפה ע”פ מחירון שיקבע מעת לעת.
  אין החזר בגין עלות השליחויות – אשר בפועל משולמת לחברת השליחויות עבור השינוע ובאחריותה בלבד.

בהחלט כן, צרכן הרוכש מוצר באתר נעלי קטלינה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

ביטול של עסקה ייעשה בכתב בלבד, באמצעות פנייה לחנות המפעל בטלפון 03-629-1843 או בדואר אלקטרוני [email protected].

במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים אשר נמסרו לצרכן בנוגע למוצר או עקב אי – אספקת הנכס או השירות במועד שנקבע לכך או הפרה אחרת של תנאי החוזה (“אי התאמה”) תחזיר קטלינה, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן בגין המוצר הפגום, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה דמי ביטול כלשהם מהצרכן.

במקרה של ביטול שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה, תחזיר קטלינה בתוך 14 יום מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ותגבה דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.

אם המוצר התקבל אצל הצרכן, יחזיר הצרכן את המוצר בדואר עבור נעלי קטלינה המלך ג’ורג’ 43, תל אביב – יפו, בצירוף מכתב פניה וחשבונית הקניה לצורך זיהוי העסקה הרלוונטית.

ניתן יהיה לעשות שימוש בחברת השליחויות העובדת עם נעלי קטלינה לצורך החזרת המוצר בכפוף לתשלום דמי החזרה על פי שעשויים להיות שונים מדמי המשלוח.

לא ניתן לבטל עסקה שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה בגין טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה,.

זיכויים והחלפת מוצרים אפשריים רק בחנות המפעל בתל אביב, רחוב המלך ג’ורג’ 43, תל אביב – יפו.

החלפת מוצרים שנרכשו באתר האינטרנט תיעשה בחנות המפעל, בכפוף לזמינותם במלאי בחנויות.

החלפות, זיכויים והחזר כספי, ייעשו בהתאם למחיר ששולם בעד הפריטים בפועל (לא כולל דמי משלוח).

ניתן להחליף מוצרים שנרכשו באתר או להחזירם תמורת זיכוי/החזר כספי, בתוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת החבילה ובלבד שהמוצר תקין ומבלי שנעשה בו שימוש, בצרוף חשבונית קנייה ובכפוף לכל דין.

 • דרכים להחלפת/החזרת המוצרים שנרכשו:
  ניתן להגיע עצמאית לחנות המפעל שלנו שבת”א.
 • ניתן לשלוח אלינו בדואר רשום לחנות המפעל שבת”א (לרשום על החבילה רחוב המלך ג’ורג’ 43 תל אביב, ליידי נעלי קטלינה ואת מס הנייד 052-2704998) לצרף לתוך החבילה פתק עם שם פרטי ומשפחה, מס’ הזמנה וטלפון להתקשרות.

  המוצר נשלח בכדי להחליף? אל תחכו שהמוצר יגיע אלינו פשוט במקביל יש לבצע הזמנה חדשה באתר וברגע שהחבילה תגיע אלינו יוחזר התשלום ללקוח/ה דרך אמצעי התשלום ששולם איתו.

 • אפשרות לשליח עד הבית לכל הארץ בעלות 40 ש”ח לכל כיוון.  בשיטת נותן ומחזיר / רק מחזיר (:
  במידה ואת מעוניינת בשליח, צרי איתנו קשר.

היי אני מוטי מעצב ומנכ”ל חברת נעלי קטלינה עיצובים בלעדיים בע”מ 😊
ראשית אני רוצה להגיד לך שאני מבין ללבך את התייקרות המחיר לנעל ברגע שמייצרים במיוחד. אך חשוב שתביני גם אותנו ותראי גם את הצד של החברה שתומכת בייצור מיוחד ולא מוותרת על מענה של צבעים, מידות, גבהים ועוד.

אני בן 37, מייצר נעליים קרוב ל-20 שנים, בתור ילד בגילאים 12-16 שנים הייתי עובד בחנות שהיום נקראת חנות המפעל שלנו שנמצאת בקינג ג’ורג’ 43 שבת”א שהיתה בבעלות סבי היקר, בזמנו לא היינו מייצרים נעליים והיינו כמו רוב החנויות רוכשים סרייות סטנדרטיות בצבעים בסיסיים וללא המידות המיוחדות או האפשרות להזמין. בזמנו היו פונות אלינו הרבה נשים ושואלות “למה אין לכם מידות גדולות? תעשו! יהיה לכם המון לקוחות אנחנו מוכנות לשלם כמה שצריך רק שיהיה”. זאת אחת התגובות שבתור יזם צעיר גרמו לי לרצות לתת מענה בכל מחיר לכל לקוחה שתוכל לייצר נעליים “ללא סבל” לפי צבע, מידה ועקב.

בכדי לתת מענה זה התחלתי לחפש קודם כל יצרן בארץ בכדי שיהיה נגיש, שיסכים לייצר זוגות בודדים לפי בקשה ולא רק כמויות אדירות שמחייבות להזמין מאותו הצבע את כל המידות בכפילויות שונות (אחרת היינו נתקעים עם מלאי גדול שלא נמכר) וכמובן את חומרי הגלם בכדי לייצר מידות מיוחדות כגון:

 •  ייצור אימומי נעליים למידות גדולות, לכל מידה בנפרד. כמובן שכמעט לכל דגם יש את האימום שלו.
 • השקעה בספידות לנעליים גדולות יותר, לכל מידה בנפרד. כמובן שלכל דגם יש גזירת ספידה שונה.
 • השקעה בסוליות של מידות גדולות, לכל מידה בנפרד. כמובן שלכל דגם יש סוליה שונה.
 • השקעה בפיתוח המידות הגדולות השבלונות הגזירה וכו’.
  חשוב להזכיר! שכל חומר גלם מיוחד כזה צריך להזמין בכמויות של סיטונאות.

מידות נעלים סטנדרטיות מיוצרים עד מידה 41. מעל מידה זאת הביקוש ממש נמוך ולכן רוב החנויות לא מחזיקות מידה כזאת במלאי. (את בטח תגידי “לא נכון” כן יש חנויות שמחזיקות. אז אני יענה לך שנכון הן מחזיקות ומוכרות במחיר אחיד. למה? כי הם יבואנים שבחרו כמה צבעים ספציפיים בייצור בסין שייצרו מראש את המידות הגדולות עם הסטנדרטיות כאחד ולכן המחיר אחיד). כמובן שאין מבחר צבעים או את האפשרות להזמין בכל צבע/בד או שילוב שמתחשק לך.
(קחי לדוגמא את סנדלי החבלים שלנו אנו מייבאים אותם מתאילנד ויש אותם עד מידה 43 ולכל המידות זה אותו המחיר כי הזמנו אותם מראש, כמובן שבחרנו מהמידות הגדולות בכמה צבעים בסיסיים ולא את כל הצבעים)
כמו שאת יודעת אנו לא מייצרים את המידות האלו למלאי באופן שוטף, אך בגלל שאנחנו חברה המייצרת בישראל (וזה הכוח שלנו!) יש באפשרותנו לא לוותר עליכן המידות הגדולות אלה לייצר תוך כמה ימים כל זוג במיוחד לפי בקשת הלקוחה.

פועל בייצור נעלים עובד בקבלנות ז”א שהוא משתכר לפי כל זוג שהוא מייצר.

 • יש פועל שמכין סריות (לדוגמה- צבע אדום מדגם האסימטרי 5 זוגות מכל מידה וכך הלאה) והוא בזמן קצוב מכין המון זוגות כי זה יותר נוח וזאת שיטת הייצור בנעלים.
  (כמו ששיתפתי אותך קודם אחרי חיפושים של יצרן הגענו להסכם שיש מחיר לזוגות בודדים עם בקשה מיוחדת ויש מחיר לזוגות שמיוצרים בסריות).
 • יש פועל שמכין רק את הבודדים שזאת עבודה מאוד מבלבלת וגם אפרט!

מתוך 200 דגמים ומעלה שלנו צריך לחפש:

 • את אימום הדגם
 • שבלונה של הדגם המבוקש
 • האימום במידה המבוקשת
 • הביטנות המתאימות לדגם המבוקש
 • צבע התפר המבוקש
 • במידה ויש אלמנטים כגון, כפתור, גומיות ,שרוכים, אבזמים, רוכסנים, צבע התפר שתופרים את הספידה שיתאים לנעל, ניטים עקבים ובטוח יש עוד 😊

יש לנו למעלה מ-1,300 אפשרויות סוגי בדים/צבעים דמייני חדר מלא בבדים ופועל בשביל זוג אחד צריך ללכת ולחפש מבין כל הבדים את הצבע/איור שהלקוחה ביקשה, לרוב יש דגמים עם שילוב של צבעים ז”א של 2-3 סוגי בדים בנעל אחת.
כל זה יוצר המון בילבול אך חלילה אנחנו לא מתלוננים זאת העבודה שאני וכל צוות הפועלים שלי בחרנו אך יש מחיר לכל בקשה.

לסיכום!
התשלום הנוסף הוא לא בגלל מידה או אפליה או שנאה כלפי נשים במידות גדולות אלא עבור “ההזמנה המיוחדת” כל לקוחה שמזמינה נעלים במידה מיוחדת אנו נותנים לה את האפשרות לבחור כל צבע שהיא רוצה ממניפת הבדים שלנו!

אנחנו מצפים מנשים במידות מיוחדות או עם בקשות מיוחדות שיבינו אותנו וישמחו שאנחנו בחרנו להשקיע מאמצים וכסף בכדי שיהיה מענה לכולן, (אל תביני לא נכון יש המון לקוחות חוזרות כאלו שמזמינות קבוע אצלנו הזמנות מיוחדות ויוצרות לעצמן נעליים מקוריות שאין לאף אחת או פשוט רק מידה גדולה יותר).
מחיר ממוצע לנעל בהזמנה מיוחדת הוא 250 ₪ ברוב החנויות בארץ מחיר זה הוא לנעל סטנדרטית ולא בהזמנה אישית ומיוחדת.

חשוב לציין! שכל הזמנה מיוחדת גם מידה סטנדרטית למשל מידה 38 אם תבחר להזמין צבע מיוחד או שינוי בעקב היא תצטרך להוסיף 100₪ להזמנה מיוחדת בדיוק כמו מידה גדולה.