נעלי קטלינה

נעלי קטלינה - נעליים עשויות בעבודת יד תוצרת הארץ

אודות

נעלי קטלינה נוסדה בשנת 1985 על ידי משה בר אילן, משנת 2005 בניהולו של מוטי נזריאן הפכה נעלי קטלינה למותג ישראלי איכותי ומקורי.
החנות מתמחה בייצור נעליים טבעוניות במגוון של בדים וטקסטורות מכל העולם (רובם נקנים מחנויות מנחלת בנימין בתל אביב) המתחדשים מדי שבוע ובלעדיים לנעלי קטלינה.

כל הנעליים של נעלי קטלינה עשויות בעבודת יד והן יצירות מקוריות, כל הדוגמאות בחנות מלבד נעלי ים ונעלי הבית הם ייצור מקורי ותוצרת הארץ כל החלקים של הנעל וכל החומרים עשויים מחומרים טבעיים, איכותיים ללא סבל מן החי, חשוב לדעת שהנעליים מיוצרות במידות גדולות וקטנות, מידות 30-44.

נעלי קטלינה מאמינים בשיתוף מלא של הלקוח/ה, לכן הייחודיות שלנו היא האפשרות שכל לקוחה אשר מגיעה לחנות בקינג ג’ורג’ בתל אביב  יכולה לבחור מתוך מניפה של מעל 600 סוגי בדים צבעוניים וסגנונות שונים את הנעל עבורה, ובנוסף ישנה אפשרות לעיצוב אישי ע”י מסירת בד ולייצר את הנעליים בדיוק לפי טעמו\ה האישי של הלקוח/ה תוך זמן קצר ובמחירים אטרקטיביים.

את נעלי קטלינה ניתן להשיג אצל משווקים בכל הארץ, לחנויות מעצבים וחנויות בוטיק. ישנה אפשרות לשלוח את הנעליים לכל מקום בארץ ובעולם כולו.

המוטו של נעלי קטלינה:

נוחות בלתי מתפשרת לכל כף רגל שאליה היא נכנסת

זהירות!!!! אנו מודיעים מראש! הנעליים ממכרות (:

Cart
  • No products in the cart.